__________________________________________________________________________________________

I warmly recommend the following summer camp for children from the age of 6 up to 16. The aim is, above all, for children to feel good. MDC offers many styles of dance as for example, Dance hall, Hip Hop, R´n´B, Jazz dance, Ballet as well as acting lessons with Mrs Gabriela Filippi and Nela Boudová, football with Mr Pavel Karoch, kick box, art workshops etc. Frankly speaking, the composition of children attending the camp will have a decisive impact on the activities taking place during the day. Feel free to contact Mrs Daniela Grundelová for references : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 602220678.

__________________________________________________________________________________________

Dobrý den,

kamarádka mi doporučila Váš camp pro mého 7-letého syna a dle vyprávění a Vašich stránek je příměstský tábor MDC přesně to, co jsme hledali. Už se těšíme v srpnu na viděnou!

Denisa Hartmanová

___________________________________________________________________________________________

Dobrý den, 

moc děkujeme za informaci ohledně pořádání Multidancecamp i o letošních prázdninách. Dceři (Klára Svobodová) se camp moc líbil a přihlásí se znovu, na první turnus jak doporučujete. 

Budeme se těšit. 

S pozdravem 

Markéta Svobodová