Karochovi


Ahoj všichni,
před časem přišla naše dcera Sofie Karochová s nápadem a velkou touhou vytvořit taneční camp, kde by si děti vyzkoušely všechny možné taneční styly. Vzhledem k tomu, že jsme akční rodina, která má zkušenosti s pořádáním interaktivních výstav pro děti a vzhledem ke zkušenostem Gabriely Filippi s autorským projektem Léčivé divadlo (www.lecivedivadlo.cz) a k tomu, že Sofie se svými spolužáky studuje Taneční konzervatoř, rozhodli jsme se MULTI DANCE CAMP uspořádat.
Pouštíme se do projektu s velkou pokorou. Rádi bychom, aby se děti na MULTI DANCE CAMPU cítily dobře a po všech stránkách si to užily. Z vlastní zkušenosti víme, že děti mají za celý rok dost komandování a připomínek k ukázněnosti, takže na campu bychom se rádi zaměřili na radost a kreativitu v míře udržitelné :-) 
Na MDC budou také hodiny herectví s G.Filippi a hodiny fotbalu s P.Karochem, kromě toho si užijeme táboráky, bojovky, kick box a výtvarnou dílnu. O tom kolik času budeme věnovat tanci, herectví, fotbalu, výtvarné dílně, bojovkám a podobně, rozhodne touha a skladba dětí :-)
Patronství přijala naše letitá kamarádka, úžasnej člověk s velkou duší a smyslem pro spravedlnost Nela Boudová. Campu se zúčastní také její dva synové Dalibor a Andrej, více o nich pod Lektory.
Moc se na Vás upřímně těšíme
Za pořadatele
Pavel Karoch s manželkou Gabrielou Filippi a dcerou Sofií.
Na campu potkáte také našeho syna Gabriela, který miluje tanec a fotbal.
         Nela Boudová

 

 

    Patronát převzala herečka Nela Boudová, vice o ní zde.

         zora

 

 

    Naše patronka a lektorky Zora a Ester Jandová.

       MDC se koná ve spolupráci s TENISOVÝM KLUBEM KONSTRUKTIVA

 

Foto : Lenka Hatašová a Dalibor Lekeš