Naši mladí tanečníci budou pracovat pod dozorem lektorů.

Sofie

Sofie Karochová Filippi - autor projektu Multi Dance Camp.
Od 3 let tancuji. Začínala jsem modernou, pak jsem dělala 2 roky street dance a teď jsem na konzervatoři :). Tancování nejsou mé jediné zájmy. Mimo to hraju-(natáčím) zpívám atd., ale do tancování dávám nejvíc energie a času, protože, když tancuju jako bych byla bez všech problémů a starostí :). Tanec je můj život... na campu, ale budu učit RnB, hip hop, dance hall. Těším se na Vás :*

Iveta
Iveta Krmelová

Před pár lety jsem nastoupila na taneční konzervatoř. Mezi mé záliby patří především tanec, dále kreslení, jízda na kole, psaní, ráda si také zaplavu. Těším se, že si spolu tancování užijeme. Mezi mé úspěchy patří pár diplomů z tanečních a jiných soutěží a přijetí do dětského tanečního profesionálního souboru.  
Daniela
Daniela Kolková
Od 4 let se věnuji tanci. Jsem mistr Evropy v moderním tanci. Nyní studuju taneční konzervatoř. Budeme se spolu věnovat moderně a jazzu. 
Adéla
Adéla Hniličková

Tancuji od 5 let, ve 12 letech jsem nastoupila na taneční konzervatoř, kde nadále studuji. Mým úspěchem je to, že mohu vystupovat například na prknech Národního divadla. Jinak všechna svá ocenění, diplomy, medaile a poháry jsou spiše z fotbalu. Můžem si teda dát taky fočus J 
Jan
Jan Štrachal

Od 6-ti let jsem dělal gymnastiku, účastnil jsem se každoročního mistrovství ČR. Ve 14-ti letech jsem začal tancovat ve skupině NG Dance Crew s každoroční účastí na mistrovství ČR a mistrovství Evropy. Od prvního ročníku střední školy studuji taneční konzervatoř. Těším se na Vás.
Markéta
Markéta Langerová

Jíž od malička jsem tancovala a dostala se do soutěžní skupiny. 9 let jsem tancovala v taneční skupině HDC. Tancování mě baví a je to nejlepší lék na špatnou náladu. Užijem si spolu Street, Dance hall, House a RnB. 
Marek
Marek Strýček

Považuji se za obyčejného kluka, který se věnuje zejména tanci, který studuji na taneční konzervatoři v Praze. Tanec mě baví a podle mě je to hned vedle hudby dokonalý způsob, jak zapomenout na všechno okolo [hlavně na to špatné]. Moje přáni do budoucna? Stát se členem nějakého zahraničního souboru, mít kolem sebe přátele a po večerech si pročítat Oscara Wilda ! Ale hlavně se těším na Vás a Multi Dance Camp. 
Dalibor
Gabriel Karoch

Ahoj, je mě 7, miluju break dance a street dance. Hraju fočus za Spartu. Na MDC se moc těším, jak budeme řádit. 
Dalibor
Dalibor Lekeš
 - asistent lektorů (syn Nely Boudové)
Miluju hudbu, hlavně Break dance. Rád si maluju a těším se, co spolu všechno zkusíme. 
   
Erzi-David
Erži-David
- Ahoj, s Dejvem vás budeme učit Kick a Thai box.  Nacvičíme si taky sebeobranu :-), nejsme zlý :D, ale je dobrý umět se bránit ;-), zaposilujem si, aby to tělíčko bylo silnější a k něčemu vypadalo :* těšíme se na vás  ;-----)